Wycieczka szkolna z biurem podróży

Zalety organizacji wycieczki klasowej z biurem podróży.
Zalety organizowania wycieczki szkolnej z organizatorem turystyki.

Czy wycieczka szkolna musi być organizowana przez biuro podróży?

Zorganizowana wycieczka klasowa z biurem podróży niesie za sobą bardzo wiele zalet! 

1. Nauczycielko! Nauczycielu! Zrzuć z siebie odpowiedzialność za organziację!

Jeśli nauczyciel organizuje wycieczkę, odpowiada za jej wszelkie szczegóły, od punktualnego przyjazdu autokaru,
przez dopilnowanie rezerwacji na daną atrakcję, na ubezpieczeniu podopiecznych kończąc. Czy warto? Co kto lubi. Korzystając z gotowej oferty biura podróży, wszelkie aspekty związane z wycieczką dopilnują pracownicy biura. 

2. Nie ma co przepłacać.

Jako organizator turystyki posiadamy szeroką sieć kontaktów. Długotrwała współpraca z wieloma atrakcjami pozwala nam korzystać z wynegocjowanych, atrakcyjnych cen. Zawarcie kilku usług w jednym pakiecie również pozwala wiele zaoszczędzić! Wstęp + transport + ubezpieczenie + przewodnik, a nierzadko również atrakcje dodatkowe lub posiłek!

3. Szybkość działania kluczem do sukcesu!

Ty, jako nauczycielka/nauczyciel składasz jedno zapytanie i dostajesz szybką i zwięzłą odpowiedź TAK lub NIE.Nie pytasz osobno o termin w danym miejscu, potem nie szukasz transportu, nie dzwonisz, nie prosisz się i nie przypominasz. 
Działamy szybko i skutecznie!

4. Czuwamy dzień i noc.

Gdy wyruszasz ze swoją grupę na wycieczkę, od tej chwili nasze zmysły się wyostrzają. Jesteśmy w stałym kontakcie z kierowcą, z przewodnikiem, a w wielu przypadkach pojawiamy się razem z Wami w miejscu docelowym! Ty również masz z nami kontakt i możesz dzwonić, bez względu na sytuację!